Mila 4 maanden.. Lees even!!

12-12-2008...Mila 4 maanden...

Vandaag is ons mooie meisje alweer 4 maanden oud.. en wat zijn we trots!! Wat is de tijd gevlogen en wat kan ze ineen keer veel.. ik weet nog dat ze net geboren was, en alleen maar in onze armen kon liggen.

Maar nu?! Nu heb ik een kleine pittige tante die precies weet wat ze wilt.. en een lekkere brabbelende driftkikker kan zijn!

Jaja, mila brabbelt sinds 2 weken in een stuk door.. een echt meisje.. met van die hoge gillende geluidjes en schreeuwtjes haha.. en ze lacht ook erg hard met geluid!

Er is zoveel veranderd.. we konden ons in het begin niet voorstellen dat ze zou gaan doorslapen ooit?! maar het begon al snel.. Nu heb ik een klein slaapkopje.. als ik ze laat liggen komt ze gewoon pas rond 9 uur en soms later.. maar ik maak ze uiterlijk 9 uur wakker voor haar eerste flesje.. ze heeft zo duidelijk ritme!

Mila krijgt nu 4 flessen van 180Cc met 6 schepjes, en daar heeft zij genoeg aan.. en ik redt het ook omdat zij zo lang uit slaapt.. want rond 8 uur s avonds krijgt ze haar laatste flesje.. dus ze slaapt ruim 12 uur!! wat heb ik het getroffen he!
Ook krijgt ze nu nutrilon Pepti vanwege dr allergie en eczeem, en ik moet zeggen het werkt prima alleen als het wat kouder wordt krijgt ze gelijk eczeem!

Alleen krijgt ze nog geen fruitjhapjes waar je normaal wel al mee mag beginnen.. omdat zij Pepti drinkt en allergie heeft.. mag ik daar pas met 5,5 maand mee beginnen.. dus ze krijgt echt alleen 4 flessen dus ik ben zo trots..

Ons meisje weegt nu 6180 gram en is bijna 60 Cm ze is dus ontzettend gegroeid! ik merk nu ook dat ze dr eigen super goed kan vermaken.. ze heeft al een favoriete knuffel genaamd ''Meneer Muis" haha daar staat ze ook me op de foto, en soms brabbelt ze hele verhalen tegen hem echt zoo leuk om te zien.. Ze kan zelfs uren in de box liggen zonder te huilen heerlijk, maar ze is wel een beetje verwend hoor dat merk ik aan alles mjaa komt allemaal goed..

** DikKe KuSsJeS Tamara En Mila**

425 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Essay

    Fijn dat het goed gaat! En alweer 4 maandjes, pff wat gaat de tijd snel! xxxx

  • debbie en leyla

    hey ,

    oooh geluk zak zo slapen !!!

    Leyla heeft nog steeds 4 nachtvoedingen , ze komt om de 2 uur eten ...

    en wat komt ze flink bij zeg ... ze haalt Leyla dadelijk nog in !! die was vorige week op 5 maanden 6540 gram ...

  • alexxx

    Wat leuk, mijn Anika is morgen precies 4 maanden!
    Net als pretty girl zou ik ook wel willen weten hoe jij overgegaan bent op 4 flessen. Toevallig vroeg ik het laatst bij het cb maar ik kreeg een vaag verhaal, dat ze het zelf wel aangeven??? :-/
    Ik heb nog niet veel ervaring met de fles, ben er net mee begonnen...
    Het wordt echt steeds leuker nu he, de kindjes!

  • Davinia

    Wat fijn dat het zo goed gaat met jullie!
    Geniet ervan, want het gaat zeker erg hard allemaal!
    Ik weet er alles van!
    XXX Davinia & Marco

  • pretty girl

    Hoi hoi,

    Wauww goed zeg 4 flessen.
    Wij zitten nu nog aan de 5, ze krijgt de laatste rond 22.00 uur nog.
    Esmay slaapt gelukkig ook door en komt s,ochtends tussen 8.00 uur of 8.30.Soms moet ik haar ook wakker maken.Ik wil eigenlijk proberen om Esmay haar laatste fles rond 20.00 uur te geven en ook op de 4 flessen komen.Hoe heb jij dat gedaan?

    Liefs Danielle